Падсекцыя «Рэстаўрацыйныя праекты»

  1. Георгій Баранец – архітэктар, эксперт па пытаннях развіцця патэнцыялу
  2. Сяргей Верамейчык, архітэктар-рэстаўратар, творчая суполка «Басталія»
  3. Ганна Выгонная, мастак-рэстаўратар
  4. Нэлі Дарашкевіч, архітэктар-рэстаўратар, чалец праўлення Беларускага ІКАМОСа
  5. Раман Забела, архітэктар-рэстаўратар, выкладчык БНТУ
  6. Яўген Калбовіч, архітэктар-рэстаўратар, кіраўнік гістарычнага цэнтра Віцебска
  7. Святлана Краюшкіна, кансультант Упраўлення па ахове гісторыка-культурнай спадчыны Міністэрства культуры Рэспублікі Беларусь
  8. Юрый Маліноўскі, мастак-рэстаўратар, творчая суполка «Басталія»
  9. Тамара Матыль, архітэктар, спецыяліст у галіне аховы гісторыка-культурнай спадчыны
  10. Уладзімір Міцлер, кіраўнік праектаў беларускага прадстаўніцтва кампаніі Remmers
  11. Уладзімір Ракіцкі, мастак-рэстаўратар
  12. Ігар Раханскі, кіраўнік праектнага бюро і чалец праўлення Беларускага ІКАМОСа
  13. Фёдар Сарока, мастак-рэстаўратар, творчая суполка «Басталія»
  14. Алена Счасная, архітэктар інстытута «Гроднаграмадзянпраект»
  15. Юлія Шэстак, архітэктар-рэстаўратар, выкладчык БНТУ

Падсекцыя «Культурныя і творчыя праекты»

  1. Аксана Багданава, дырэктар Мемарыальнага музея-майстэрні З.І. Азгура
  2. Таццяна Бембель, старшыня праўлення Беларускага камітэта ICOM
  3. Аляксей Братачкін, кіраўнік канцэнтрацыі “Публічная гісторыя” ECLAB
  4. Уладзімір Булаўскі, арганізатар культурніцкіх падзей
  5. Анатоль Бутэвіч, пісьменнік, старшыня Грамадскай назіральнай камісіі пры Міністэрстве культуры па ахове гісторыка-культурнай спадчыны
  6. Уладзімір Гілеп, чалец праўлення Беларускага ІКАМОС
  7. Аліна Дзеравянка, намеснік дырэктара па праектах Фонда развіцця Брэсцкай крэпасці
  8. Алег Дзярновіч, гісторык, археолаг
  9. Андрэй Езерын, PR-менеджэр
  10. Аляксандр Зіменка, куратар карпаратыўнай калекцыі Белгазпрамбанка
  11. Павел Каралёў, сакратар Грамадскай назіральнай камісіі пры Міністэрстве культуры па ахове гісторыка-культурнай спадчыны
  12. Яся Каралевіч-Картэль, кіраўніца спецпраектаў citydog.by
  13. Валерыя Кліцунова, старшыня праўлення БГА «Адпачынак у вёсцы»
  14. Юрый Меляшкевіч, намеснік старшыні Беларускага добраахвотнага таварыства аховы помнікаў гісторыі і культуры
  15. Таццяна Пашэвалава, менеджэр праграм міжнароднай арганізацыі «ЕўраБеларусь»
  16. Ілья Свірын, галоўны рэдактар газеты “Культура”
  17. Алла Сташкевіч, старшыня фонду Культурная спадчына і сучаснасць
  18. Дзмітрый Сурскі, старшыня Саюза дызайнераў Беларусі
  19. Сяргей Харэўскі, мастацтвазнаўца
  20. Ганна Чыстасердава, арт-дырэктар, куратар і менеджэр праектаў галерэі сучаснага мастацтва «Ў»
  21. Вольга Шпарага, філосафка, кіраўніца канцэнтрацыі «Сучаснае грамадства, этыка і палітыка» ECLAB.
Падзяліцца